Delvina pushtohet nga dhimbja, zyrtari i bashkisë gjendet i vdekur pak caste pasi la punën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Delvinë, ku një prej punonjësve të bashkisë ka pësuar atak kardiak.

Sopot Kamberi, përgjegjësi i Gjendjes Civile Delvinë dyshohet se ka pësuar atak kardiak dhe është transportuar drejt spitalit, ku fatkeqësisht humbi jetën. Ngjarja ka ndodhir pak caste pasi Sopot Kamberi ka lënë punën dhe ishte duke shkuar në shtëpi.

Saranda Web shpreh ngushëllimet më të thella ndaj Familjarëve dhe Miqve të Sopot Kamberit.

Kur kanë kaluar 6 muaj nga marrja e detyrës së kryetarit të ri të Bashkisë Sarandë, si e vlerësoni punën e deritanishme të kryetarit Ardian Gurma?(VOTO duke klikuar)

Gepostet von Saranda Web am Sonntag, 16. Februar 2020