Blej Njoftime Shitje Slide Show 

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë, banjë. Veranda nga 4 anët Kati 2 -> 3 dhoma gjumi + 1 sallon-kuzhinë, banjë. Veranda nga të 4 anët. E mobiluar dhe kompletuar E rrethuar me gjelbërim dhe kopshte ku janë mbjellë 400 rrenjë agrume dhe ullinj. Vila ndodhet në kilometrin 13 të rrugës Sarande – Delvine https://goo.gl/cvG9Zu Cmimi: 200.000 euro, i padiskutueshëm Kontakt : 069 2853 943   

Read More
Blej Delvina Njoftime Real Estate Saranda Shitje Slide Show 

Shitet shtëpi dhe dyqan në Delvinë

Shitet shtëpi dhe dyqan në Delvinë Shitet dyqan dhe shtëpi, e cila ndodhet në katin e dytë të nderteses. Siperfaqja e apartamentit 2+1 eshte 64 meter katrore. Ndodhet perballe Xhamise Delvine . Shtepia eshte e mobiluar dhe pajisur me sistem kamera dhe citofon. Çmimi i shtëpisë 4.000.000 lekë Çmimi së bashku me dyqanin 7.000.000 lekë Kontakt: 0696635286  

Read More