Fillimi Njoftime

Njoftime

Njoftime nga Saranda, njoftime punesime, njoftime per shit blerje dhe qera, informacione per gjithcka nga Saranda – Saranda Web

S'ka postime për tu shfaqur

127,134FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
overcast clouds
22.6 ° C
23 °
22.2 °
88 %
5.5kmh
90 %
Fri
24 °
Sat
28 °
Sun
25 °
Mon
26 °
Tue
26 °