Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
few clouds
7.2 ° C
11.1 °
4 °
93 %
1.8kmh
20 %
Fri
11 °
Sat
10 °
Sun
10 °
Mon
9 °
Tue
10 °