Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

123,695FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
20.6 ° C
22 °
18.3 °
60 %
1.4kmh
0 %
Thu
27 °
Fri
27 °
Sat
28 °
Sun
29 °
Mon
26 °
x