Saturday, November 28, 2020
Home Authors Posts by Uesli Didani

Uesli Didani

94 POSTS 0 COMMENTS
I talentuar në Teknologjinë e Informacionit dhe Komunikimit që në moshën 12 vjeçare, Uesli Didani pranohet në grupet e administratorëve të faqeve më të mëdha shqiptare të kohës. Punon në disa faqe deri në momentin që angazhimi i tij përqëndrohet në administrimin e faqes Saranda Web në facebook. Në vitin 2016 ndërton webfaqen sarandaweb.net
127,658FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
few clouds
8.7 ° C
12.2 °
6.1 °
93 %
1.4kmh
20 %
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
17 °
Tue
15 °
Wed
14 °