Aksident i rende ne hyrje te Sarandes

VIDEO e aksidentit ne Sarande

VIDEO e aksidentit ne Sarande

Posted by Saranda Web on 2016-02-13

Aksident i rende ne hyrje te Sarandes. Nje person eshte perplasur me nje automjet ne hyrje te qytetit te Sarandes. I aksidentuari mesohet se eshte trasportuar drejt spitalit te qytetit dhe mesohet se eshte ne gjendje te rende shendetesore. Mjeti ishte duke dale nga qyteti dhe nga informacionet e para mesohet se kembesori i ka prere rrugen automjetit.

Policia eshte ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen  e rrethanave te ngjarjes.