Zgjidhet kryesia e re e PD Sarandë, Lina Vaso dhe Ibrahim Bajrami më të votuarit

23/04/2218:05

Shperndaje:

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për zgjedhjen e kryesisë së re të Partisë Demokratike Dega Sarandë, proces i cili u transmentua drejtpërdrejt nëpërmjet Saranda Web.

KRYSIA E RE

Lina Vaso 121 vota
Zana Piro 109
Klaudia Barjami 106
Anila Lejmoni 79
Jetmira Zeneli 75
Fjoralda Hysi 72

Albert Jorgji 120
Alban Qurku 87
Arben Guga 69
Arjan Halili 94
Daniel Dike 130
Elvis Kuci 83
Ibrahim Barjami 136

Klajdi Zeqiraj 103
Klejdjan Murtaj 95
Laert Cane 94
Nertil Hoxha 77
Sytki Haxhi 77
Shpetim Iljazi 83


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.