Vullnet Sinaj: Kurrë nuk do harroj nga e nisa rrugëtimin për në botës e politikës

22/04/2111:48

Shperndaje:


👉Një mbrëmje për t’u mbajtur mend dje në Armen, mes muzikës, gëzimit e haresë që kënaqi të madh e të vogël në vendlindjen time, shkruan deputeti Vullnet Sinaj.
Ndjej kënaqësi të veçantë sa herë vij në Armen, për më tepër i shoqëruar nga njerëz të dashur, miq e dashamirës. 🤝
Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi që i ka rrënjët këtu, grupi polifonik i zonës dhe 3 vajzat e vogla me origjinë nga Armeni të qendrës kulturore të fëmijëve në Vlorë, ngritën peshë zemrat e të gjithë të pranishmëve me talentin e tyre. 🎶🎤

Një festë e vërtetë! 🎼🎉

Personalisht dhashë mesazhin e bashkimit, mesazhin e fitores së politikës së punës dhe premtova që kurrë e në çdo rast, nuk do të harroj prej nga ku e nisa këtë rrugëtim në botën e politikës, shkruan Vullnet Sinaj.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.