Vrasja e Ari Papa nga Saranda, Policia publikon emrat e 3 të arrestuarve

18/03/2321:21

Shperndaje:

Vrasja e Ari Papa nga Saranda, Policia publikon emrat e 3 të arrestuarve

Policia greke ka publikuar emrat e personave të arrestuar për vrasjen e Ari Papa.

Taksisti shqiptar i arrestuar është Juljan Ymer Ymeri, lindur me 23.02.1977 nga Tirana. Ymeri rezulton se ne skedat e policise greke ka edhe emrat Ervin e Beniamin si dhe mbiemrin Rexhepi.

Greku i arrestuar quhet Fotios Stavrou, i vitlindjes 1967.

Te dy personat e mesiperm kane marre pjese ne vrasje si transportues me automjet te ekzekutorit, i cili eshte ende i paidentifikuar dhe mendohet se fshihet ne Shqiperi.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.