Viktima e aksidentit ne Vorë ishte nga Saranda

13/02/1710:09

Shperndaje:


Identifikohet viktima e aksidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme ne aksin Durres-Tirane.
Viktima qhuhet Elez Kazaj 59 vjec, banor i Sarandes.
Policia ka nisur punen per identifikim dhe arrestimin e drejtuesit te mjetit qe shkaktoi aksidentin vdekjeprures. Mesohet se drejtuesi i mjetit pasi ka aksidentuar kalimtarin, eshte larguar nga vendi i aksidentit.
Trupi i 59-vjecarit eshte gjetur nga kalimtaret, te cilet kane njoftuar edhe policine.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.