VIDEO/Vinin nga Kosova në Ksamil për të grabitur banesat, arrestohen 3 persona! ‘Koka’ e grupit pronar i një hoteli

08/07/2120:37

Shperndaje:

Tre persona janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi akuzohen për grabitjen e disa banesave në Ksamil, Sarandë.

Në pranga të policisë ka rënë Nderim Ndreca dhe Hile Memehaj, të dy nga Gjakova, si dhe është shpallur në kërkim një tjetër, të tre nga Kosova.

Sakaq policia ka arrestuar edhe pronarin e një hoteli në Ksamil, Vangjel Pella i cili dyshohet se ishte në në cilësinë e kreut të grupit që kryente grabitje.

Sipas policisë, pronari i hotelit në Ksamil i mbante të tre grabitësit e tjerë në hotelin e tij dhe madje ai përzgjidhte edhe vendet se ku ato do të vidhnin.

Në përditësim…


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.