Trajneri i Butrinti: Objektivi ynë ngritja në Kategorinë e Parë

Pas përfundimit të takimit Butrinti – Përmeti 3-0 trajneri i Butrintit Diogjen Muço është shprehur për Saranda Web se ky ka qenë takimi ku ekipi ka bërë lojën më të bukur dhe se objektivi ynë mbetet ngritja në Kategorinë e Parë.
Ndërsa trajneri i ekipit mik të Përmetit, duke uruar Butrintin për fitoren, ka vlerësuar lojën e ekipit të Butrintit dhe ka theksuar se në Kategorinë e Dytë nuk gjen ekipe si Butrinti për lojë korrekte.

Pas përfundimit të takimit Butrinti – Përmeti 3-0 trajneri i Butrintit Diogjen Muço është shprehur për Saranda Web se ky ka qenë takimi ku ekipi ka bërë lojën më të bukur dhe se objektivi ynë mbetet ngritja në Kategorinë e Parë.Ndërsa trajneri i ekipit mik të Përmetit, duke uruar Butrintin për fitoren, ka vlerësuar lojën e ekipit të Butrintit dhe ka theksuar se në Kategorinë e Dytë nuk gjen ekipe si Butrinti për lojë korrekte.

Gepostet von Saranda Web am Sonntag, 8. Dezember 2019