Sqarohet situata/ Beh’gjeti bustin do e mbajë në shtëpi

01/09/209:39

Shperndaje:


Pas njoftimit nga politikani dhe biznesmeni nga Kosova Behgjet Pacolli se në Sarandë i është realizuar një bust, pati shumë debate mes komentuesve.
Saranda Web ka mësuar se busti është një vepër e skulptorit sarandjot Alket Halili.
Gjithashtu mësohet se busti është porosi e një miku të biznesmenit Behgjet Pacolli, i cili ka dashur ta suprizojë me rastin e ditëlindjes.

Ndryshe nga cfarë është shkruar në disa portale që thjesht kopjojnë dhe deformojnë lajme se busti është vendosur në Sarandë, busti do t’i dërgohet si dhuratë biznesmenit dhe politikanit Behgjet Pacolli.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.