Socialistët e Delvinës: 30 qershor dhe pikë

14/06/1923:30

Shperndaje:


Pavaresisht se Bashkia Delvine i ka kerkuar KZAZ per te dale nga ambjentet e Kinoteatrit te qytetit, Socialistet e Delvines kane vijuar me fushatën elektorale.
Gjate pasdites se sotme, kandidatja e PS Majlinda Qilimi eshte takuar me banoret e Lagjes Sinan Ballaci.
Ne kete takim ka marre pjese edhe deputeti Alket Hyseni, i cili i ftoi delvinjotet te besojne te arltenativa e PS, pasi vetem socialistet dine te bejne shtet.
Dera e bashkise do te jete e hapur per cdo qytetar, eshte shprehur kandidtja socialiste.
“PS kesaj here me kandidaturen e Majlinda Qilimi ka goditur ne shenje” – ka thene njeri prej banoreve.
Ne perfundim te takimit, te pranishmit jane shprehur se 
presim daten 30 qershor per te shkuar ne kutite e votimit dhe per te votuar kandidaten e Majlinda Qilimi. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.