Sarandë, gati arrestimet e autorëve të masakrimit me prerje koke

24/05/168:55

Shperndaje:


Greqia informon INTERPOL dhe policine e Sarandes per vrasesit e Bledar Terpollarit
egklima_gliki2 Informacionet me te fundit qe mberrijne ne lidhje me hetimet per vrasjen e Bledar Terpollarit, bejne me dije se nga ana e policise greke eshte njoftuar Interpoli ne lidhje me te dyshuarit e vrasjes se 26-vjecarit shqiptar ne Igumenice. Informacionet kane mberritur edhe ne Komisariatin e Sarandes, ku burime konfidenciale bejne te ditur se po hetohet me intensitet. Te dhenat e para dalin ne konkluzionin se Bledar Terpollari eshte vrare pasi ka fshehur nje sasi te madhe droge qe ishte trafikuar nga Shqiperia ne Greqi

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.