Rusia thirrje NATO dhe BE: Mos u jepni më armë ukrainasve!

05/03/2218:49

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.