Rikthehet derbi Delvina – Butrinti, nesër ora 17.00

01/09/2214:00

Shperndaje:

Ekipet e Butrintit të Sarandës dhe Bistrica e Delvinës do të përballen përsëri, pas një viti, ku 2 ekipet rivale u larguan nga Kateria e Dytë në drejtime të ndryshme: Ekipi i Butrintit drejt Kategorisë së Parë dhe Ekipi i Delvinës drejt Ligës Amatore.

Butrinti i drejtuar nga trajneri Odisea Çipa dhe Delvina e drejtuar nga Donald Mehmeti do të jenë këtë vit në Kategorinë e Dytë dhe përballja e tyre e parë do të jetë në Delvinë ditën e nesërme, ora 17:00 në një takim miqësor.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.