Qytetari dixhital denoncon pisllëkun në trotuarët e Sarandës

13/08/1612:44

Shperndaje:


Pershendetje SarandaWeb, jam 1 qytetare e Sarandes dhe duke u nisur nga 1 fenomen qe kam pare ne qytetin tim me shtyn qe tju shkruaj. Kemi dy jave qe po shikojme koshat e plehrave qe pastrohen dhe rreth koshave cfare jane jashte ato nuk pastrohen. Jasht koshava derdhen shume plehra sepse koshat jane te pamjaftueshem. Nuk mund te kalojme me femijet , duhet te shkojme ne rruge me makina qe te kalojme ne trotuar. Vjen makina e pastrimit heq vetem koshat te tjerat nuk i prek me dore. Aty mban ere shume shume e keqe. Ju lutemi bejeni publike kete ankese sepse ne bashki apo diku tjeter nuk e mer njeri ne konsiderate ankesen tone. Bashkangjitur keni dhe fotot. Do ju jemi shume mirenjohes . Faleminderit14002555_285359651829408_457832494_o14012880_285359648496075_168903249_o14037598_285359631829410_644245753_o13951052_285359635162743_2016820052_o


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.