Qytetari denoncon ndërhyrjen me çekiç në bregdet – VIDEO

07/02/2417:25

Shperndaje:

Qytetari denoncon ndërhyrjen me çekiç në bregdet.

Pershendetje Saranda Web, jam nje qytetar dua te denoncoj nje Masaker qe po i behet bregdetit tone te mrekullueshem, nje babezi e pa pare ku Policia dhe gjithe institucionet flene gjume.

VIDEO


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.