Propozimet e Berdeneshit dhe Çukës për kandidatët për deputetë dhe kryetar bashkie të Sarandës

15/07/2020:26

Shperndaje:


Ka përfunduar edhe mbledhja edemokratëve të grupseksionit të Berdeneshit dhe Çukës, ku janë propozuar emrat e kandidatëve për kryetar bashkie për Sarandën dhe kandidatët e listës së deputetëve.

Për kryetar bashkie jane propozuar:
Armando Magllara, Lina Vaso, Bejdo Cela dhe Kreshnik Bozho.

Për kandidatë për listën e deputetëve:
Joli Dine, Besnik Aliaj, Skerdilajd Sulozeqi, Shpetim Ahmeti, Fatos Mullai, Agron Shehaj dhe Minushe Lazaj.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.