Presidenca me fjalët e Enverit ndaj Mehmetit: Buburrec trendi, thellohu dhe reflekto urgjent

19/10/2013:40

Shperndaje:


Pas konferencës për shtyp të Presidentit Meta dhe reagimit të kryeministrit Rama, ka qenë zëdhënësi i Presidentit Tedi Blushi, i cili me një reagim ku i drejtohet kryeministrit Rama Buburrec Trendi, duket se në fund të reagimit i lë një ultimatum që në përmbatje kanë fjalët e Enver Hoxhës drejtuar Mehmet Shehut 1 ditë përpara se ai të gjendej “i vetëvrarë”

Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani.
Përndryshe, as pampersat s’të bëjnë derman!
THELLOHU E REFLEKTO URGJENT!


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.