Policia greke kap në kufi tjetër ngarkesë kanabisi 214 kg, arrestohen 2 shqiptarë

18/01/1720:04

Shperndaje:


Policia greke kap në kufi tjetër ngarkesë kanabisi 214 kg, arrestohen 2 shqiptarë. 2 Shqiptarë të moshës 27 dhe 34 vjeç kanë përfunduar në prangat e policisë greke pranë kufirit shqiptar.
Së bashku me një grek 63-vjeçar ata transportonin 214 kg kanabis dhe u ndaluan në urën e Vrosinës, afër kufirit shqiptar.
Megjithëse njëri prej automjeteve bënte rolin e pararojës për të njoftuar për prezencës e kontrolleve të policisë greke gjatë rrugës, ata nuk i shpëtuan dot arrestimit dhe kapjes së ngarkesës së kanabisit.kanabis gr

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.