Përsëri aksident në Qafë Gjashtë, një i plagosur në spital dhe dëme në 2 mjete

22/12/2110:36

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.