Përfundon operacioni/ Nga 7 të shoqëruar, 2 mbeten në qeli

13/05/206:56

Shperndaje:


Dy persona janë arrestuar pas operacionit të mbrëmshëm në Ksamil nga policia dhe IKMT për ndërtimet pa leje.
Nga 7 të shoqëruar mbrëmjen e djeshme, është prerë fletë arresti vetëm për 2 persona.

Është arrestuar një qytetar nga Saranda dhe një punonjës i IMT Tiranë.
Qytetari nga Saranda dyshohet se i ka paguar 5 mijë euro punonjësit të IMT për kryerjen e një ndërtimi pa leje.

Në orët në vijim pritet që policia të dalë me një deklaratë zyrtare.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.