Njoftim punësimi në Laboratorin Mjekësor INTERMEDICA

25/06/2019:33

Shperndaje:


Laboratori Mjekësor INTERMEDICA kërkon të punësojë:
– Infermiere-Koordinatore klinike pranë ambienteve te klinikes Intermedica Sarande.
Per pozicionin e punes preferohet vajze deri ne moshën 30 vjec e cila ka përfunduar studimet ne degen e Infermieri, Teknik imazherie ose teknik laboratori, dhe te jete njohese e gjuhës greke.
Te interesuarit të kontaktojnë në +355696914776 ose të paraqiten prane ambienteve te Intermedica Center Sarande.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.