Njoftim për ndërprerje të energjisë në disa zona të Sarandës në 3 dhe 4 qershor

02/06/208:27

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.