Nis shpërndarja e fletëve të votimit dhe materialeve zgjedhore – VIDEO

24/04/219:49

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.