Mitingu në Vlorë: Autobusat falas dhe 500 lekë në xhep

15/02/1920:20

Shperndaje:


Mëngjesin e nesërm në orën 05:30 rreth 1000 persona pritet të nisen nga Saranda drejt Vlorës për të qenë prezentë në Sheshin e Flamurit në Vlorë, aty ku kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim në kuadër të turit “Bashkia që duam”.
Nisja do të jetë e organizuar me autobusa, të cilët do të jenë falas për të gjithë. Por përvec autobusave falas,  pjesmarrësve në këtë udhëtim do tu jepet në formën e dietës ushqimore edhe një shumë të hollash në vlerën e 500 lekëve të rinj ose rreth 4 euro. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.