BUTRINTI – VORA 1-1, dy pozicione jashtë loje të kontestuara

17/10/2110:52

Shperndaje:

Ka përfunduar me rezultatin 1-1 takimi i javës së pestë të Kategorisë së Parë Butrinti – Vora.

Ekipi mik kaloi i pari në avantazh, ndërsa Butrinti barazoi me gol të italianit Paterni në minutën e 60-të.

Tifozeria e Butrintit, por edhe ojtarët dhe stafi kanë kontestuar 2 pozicione jashtë loje të akorduara nga gjyqtari anësor, 1 në pjesën e parë dhe 1 në pjesën e dytë, momente të cilat Butrinti e coi topin në rrjetë dhe loja mund të kishte marrë rrjedhë tjetër

PJESA 1

PJESA 2


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.