Lista me hotelet që ofrojnë strehim në Sarandë dhe Ksamil për të prekurit nga tërmeti

28/11/197:07

Shperndaje:


Në valën e solidaritetit me personat e dëmtuar nga tërmeti, shumë hotele në Sarandë dhe Ksamil kanë njoftuar në Saranda Web se vënë në dispozicion të personave të dëmtuar ambjentet e tyre.
Më poshtë po sjellim emrat e tyre dhe telefonat ku mund të kontaktohet:
Diomet & Fisnik Musa vënë në dispozicion 10 dhoma në Hotel Kanina, Sarandë.
Kontakt: 069 306 9469
Villa Sopebra, Sarande
Kontakt: +355695673741
Vullnet Ruci – Ksamil
Kontakt: 0699666500
Hotel Two Mermaids 🧜‍♀️ 🧜‍♀️ Ksamil
Kontakt: +306980663637
Hotel New Heaven Sarande
Kontakt +355 68 200 1760
Hotel Ilio Ksamil
Kontakt 0672111100
Vila Iliria Ksamil
Kontakt: 0688586888
Dhimitër Mako
Kontakt: 0693321841
Mario Dule, Ksamil
Kontakt: 0032499634813 WhatsApp
Vila Bella Vista, Ksamil
Kontakt 0693050241
Vila Madrid, Sarande, 11 apartamente
Tel: +355 69 338 4444
Vila Poda, Sarande dhe Poda Boutique Hotel, Ksamil.
Cel:+355 69 896 6814‬
Whatsapp:+355698189518
Andi Aliaj, 4 Apartamente në Sarandë
Kontakt: 0695373529
Veton Gjuka, Apartament Sarande
Kontakt: 0674848876


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.