Kujdesni nga ky lloj mashtrimi

16/01/1813:48

Shperndaje:


Duke qenë se shumë persona e përdorin internetin për forma përfitimi nëpërmjet mashtrimeve, një prej fansave të Saranda Web kërkon të denoncojë dhe të paralajmërojë përdoruesit e facebook për një mashtrim që përdoret me bastet sportive.
Mashtruesit komunikojnë me ju duke ju premtuar një ndeshje të sigurt me një kooficentë të lartë fitimi dhe ju kërkojnë të dërgoni para nëpërmjet  “WESTERN UNION”.
Ju këshillojmë të keni kujdes, të mos vazhdoni komunikimin me ta , që të mos bëheni viktimë e një mashtrimi!

SHPËRNDAJE 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.