KoronaVirusi/ Kontrolle edhe në Qafë Botë

24/02/2015:33

Shperndaje:


Frika nga përhapja e koronavirusit ka shtuar masat në Qafë Botë për të gjithë pasagjerët që hyjnë nga kjo doganë.
Deri më tani nuk rezulton se asnë prej tyre nuk është dyshuar se mund të jetë prekur nga virusi.
Stafet mjekësore ndodhen në Qafë Botë nga ora 06 deri në 22 dhe në rastet se krijojnë dyshime tek ndonjë person për ndonjë shqetësim shëndetsor atëherë raportohet direkt tek personeli mjeksor që ndodhet i stacionuar pranë doganës me një autoambulancë.

 

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/170655981051393/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.