Kishin mbetur pa ujë në shtëpi, gjejnë zgjidhjen e duhur

29/07/1918:33

Shperndaje:


Nje familje e cila kishte mbetur pa uje ne shtepine e tyre ne Lagjen nr 1, kane gjetur zgjidhjen e duhur.
Ata kane kontaktuar fillimisht ne Saranda Web per te percjelle shqetesimin e tyre, por duke qene se stafi po bente nje guide neper plazhet e fshehta te bregdetit dhe se publikimi i rastit do te vononte zgjidhjen e problemit apo edhe me keq akoma, mund te penalizohej familja pse kishte percjelle shqetesimin ne media, atyre iu sugjerua te komunikonin direkt me drejtorin e UK Sarande Sheme Lulo.
Pas disa minutash ata kontaktuan perseri ne Saranda Web per te njoftuar dhe falenderuar per zgjidhjen e problemit.
Te pakten sa per dje…


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.