Hyri nga rruga dytësore dhe i preu rrugën furgonit, detaje nga aksidenti

26/09/2312:48

Shperndaje:

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në segmentin rrugor Konispol – Krane, në fshatin Shkallë.

Sipas dëshmitarëve, automjeti ngjyrë blu, i cili është përmbysur, hyri nga një rrugë dytësore duke i prerë rrugën furgonit gri, duke bërë që 2 automjetet të përplaset me forcë.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar 3 persona, mes tyre 1 grua nga Konispoli, e cila është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

SARANDA WEB TV – 24 ORË ONLINE


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.