Hotel Restaurant “Ramo Saranda” kërkon Banakier/e dhe Kamarier/e

13/09/2310:51

Shperndaje:

Hotel Restaurant “Ramo Saranda” kërkon për punësim gjithëvjetor Banakier/e dhe Kamarier/e.

Të interesuarit të kontaktojnë në 068 407 7729 ose të paraqiten në Hotel Restaurant “Ramo Saranda”, në Shëtitoren e Sarandës.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.