Halo Hotel Equipments kërkon të punësojë staf në disa pozicione pune

26/03/2215:15

Shperndaje:

Halo Hotel Equipments kërkon te punosoj staf ne keto pozicione pune:

  • Ekonomiste (kerkohet me eksperience ne kete pozicion ,duhet te jete njohese e mire e programit financa 5)
  • Sistemuese raftesh
  • Magazinier per sistemimin dhe depozitimin e produkteve


Kasiere (Kerkohet me eksperience ne kete pozicion)

  • Shitëse per produktet qe do te tregetohen ne ambjentet e brendshme te showroom-it. (Duhet te jete me eksperience ne sektorin e shitjeve)

  • Ofrohen kushte shume te mira pune dhe paga shume te kenaqshme.
  • Te interesuarit te kontaktojne ne nr telefon: 0676948006
    Ju mirepresim !

Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.