Greqia godet sërish trafikantët shqiptarë. Sekuestrohen drogë, armë dhe para

18/05/1612:21

Shperndaje:


13187724_10205624984213302_814948807_n13249623_10205624984933320_1998390586_nGreqi, goditet nje grup i trafikut Shqiperi-Greqi, kapen 169 kg marijuane, 19 gram kokaine, 3 pistoleta, 1 Kallashnikov, 318 fisheke, 5 krehera, 8 peshore, 1 spray paralizues, 28 celulare, 1 Tablet, 62.255 euro, 50 dollare, sasi euro false, 5 makina, 1 motorr. Operacioni ne 6 zona te Athines, arrestohen 6 shqiptare nga 28-47 vjec, 4 greke nga 36-41 vjec dhe shpallen ne kerkim 3 te tjere. Organizata drejtohej nga 2 shqiptare, e ndare ne 2 grupe13231271_10205624985013322_897590035_n

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.