Gjirokastriti i zhdukur prej 10 ditësh është parë sot në Sarandë

10/08/1916:31

Shperndaje:


Personi i zhdukur quhet Maradona Ibrahimi, 30 vjec lindur dhe banues ne Lagjen “Puntori” ne Gjirokaster dhe prej se enjtes se 1 Gushtit ka humbur te gjitha kontaktet me familjen e tij. Maradona eshte i semure, shenjat dalluese qe mund ta identifikojne ate jane: shume i dobet, pjesen e siperme te dhembeve nuk e ka.
Sot eshte pare ne Sarande, ne Qafe Gjashte me shenja dhune ne fytyre.
E ëma e tij 72 vjece Marie Ibrahimi apelon te gjithe sarandiotet ta ndihmojne.
Ju lutemi nese e shikoni kontaktoni ne nr 0697532382


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.