Gjendje alarmante në Delvinë, zjarri në periferi të qytetit – VIDEO

10/07/2422:29

Shperndaje:

Gjendje alarmante në Delvinë!

 

Zjarri pasi ka djegur zonet Lefka e Madhe dhe e Vogël, Gorjanin dhe Haliqet po rrezikon zonat me gështenja dhe ullishte.

 

 

 


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.