Dyshonte se i vodhi 2 dele, e bën për në spital. Policia procedim penal për të dy

06/10/2215:43

Shperndaje:

Policia njofton se nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokuori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për 2 shtetas me iniciale I. V. dhe I. B.

Procedimi penal filloi pasi sipas Policisë shtetasi I. V. ka goditur me sende të forta shtetasin I. B., pasi ky i fundit dyshohet se i ka vjedhur dy bagëti të imëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.