Dy të arrestuar në prag të Vitit të Ri, drejtonin mjete në gjendje të dehur

31/12/1613:58

Shperndaje:


Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë një vjeç 29-vjeçar, banues në Sarandë, pasi në në rrugën “Abedin Dino” është kapur duke drejtuar pa leje drejtimi dhe në gjendje të dehur mjetin e tij motoçikletë
Ndërsa Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një vjeç 55-vjeçar, banues në Sarandë, pasi në “Gërhot”, u kap duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen” me leje drejtimi, por në gjendje të dehur.
Tani mbetet në dorë të Gjykatave të vendosin nëse këta shtetas do ta presin Vitin e Ri nëpër qeli apo do të jepet ndonjë masë lehtësuese.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.