Dy fëmijë 3 dhe 13-vjeç mes 146 të infektuarve me koronavirus në Shqipëri

25/03/2021:15

Shperndaje:


Report Tv mëson se mes 146 personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri janë edhe dy fëmijë, një i moshës 3-vjeç dhe një tjetër 13-vjeç, pa simptoma, ndërsa ndodhen në shtëpi në karantinë.

Renditja e qyteteve më të prekura me COVID-19 në Shqipëri
Tiranë 83 qytetarë
Fier 14 qytetarë
Korcë 11 qytetarë
Durrës 9 qytetarë
Vlorë 5 qytetarë
Lushnje 4 qytetarë
Kavajë 4 qytetarë
Lezhe 4 qytetarë
Elbasan 3 qytetarë
Shkodër 3 qytetarë
Rrogozhinë 2 qytetarë
Has 2 qytetarë
Berat 1 qytetar
Krujë 1 qytetar


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.