Digjet një makinë gjatës natës në Sarandë

20/09/169:47

Shperndaje:


digjet-makina-sarande Digjet një makinë gjatës natës në Sarandë. Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë natës në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 4 rreth orës 03.20. Policia dhe zjarrfikëset u gjenden shumë shpejt në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e flakëve përpara se ato të përhapeshin në automjete të tjera të parkuara. Ngjarja ka tronditur banorët e zonës pasi u degjuan shperthime te njëpasnjëshme.
Paraprakisht dyshohet se zjarrin e shkaktoi një shkëndijë elektrike, por nuk përjashtohet mundësia e një zjarrvënie të qëllimshme.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.