Denoncimi në takimin e Shqipëria Bëhet: Në spitalin e Sarandës kam paguar 800 euro – VIDEO

20/05/248:32

Shperndaje:

Gjatë bashkëbisedimit të organizuar mbrëmjen e djeshme në Sarandë nga Lëvizja “Shqipëria Bëhet”, një qytetar ka dënoncuar se në spitalin e Sarandës ka paguar 800 euro për një operacion.

Sipas qytetarit, një familjar i tij është operuar vetëm 1 javë më parë dhe për këtë është detyruar të paguajë shumën 800 euro.

VIDEO

Ku është SHËNDETËSIA FALAS që thotë kryeministri?! ka pyetur qytetari.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.