Delvina: Në Këlcyrë na mundi arbitri, premtojme kthesë

12/11/1813:40

Shperndaje:


 

Pas humbjes se djeshme ne Kelcyre, ekipi i Delvines ka hedhur akuza se humbja ka ardhur si pasoje e vendimeve arbitrare te gjyqtareve te takimit. Ekipi i Delvines me humbjen e djeshme zbriti ne vendin e parafundit, por premton se kthesa do te vije qe kete jave ne takimin me Naftetarin. 

“Pavaresisht rezultatit ne Kelcyre dhe pavaresisht vendimeve te gjyqtarit te cilat kane qene te turpshme ekipi tregoi forc karakteri duke shenuar 2 gola dhe duke pesuar 2 n forma te turpshme,kthesa do te vi qe kete jave ne ndeshjen direkte qe kemi kundra Naftetarit,le te mobilizohemi stervitemi dhe rezultati do te vij vete!
#forcatrojaa”, perfundon statusi ne faqen e klubit te Delvines.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.