Delvina mund të konsiderohet si qyteti model i bashkëjetesës dhe harmonisë ndërfetare

04/02/2219:11

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.