Dalin Pamjet/ Momenti kur efektivi qëllon mbi Klodian Rashën – VIDEO

Dalin për herë të parë pamjet e vrasjes nga policia të 25-vjeçarit Klodian Rasha në orët e para të mëngjesit të datës 8 Dhjetor në kryeqytet.
Emisioni ”Uniko” shfaqi pamjet e fiksuara nga këndi i një kamere, ku duken lëvizjet e Klodian Rashës dhe të patrullës policore që mbërrin në rrugën “Dritan Hoxha”.

VIDEO në youtube https://youtu.be/0uQ49pa37d4