Bileta trageti Sarande - Korfuz

Home Bileta trageti Sarande - Korfuz
Traget Sarande - Korfuz. Traget Korfuz - Sarande, Bileta trageti Sarande - Korfuz - Sarande, Orare trageti Sarande - Korfuz - Sarande, saranda corfu ferry, Linja trageti Sarande - Korfuz - Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Ofertë punësimi te Cafe Bar ROX

Cafe Bar ROX kërkon të punësojë: 1 - Banakier/e 2- Kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne prane Cafe Bar ROX, Rruga e Flamurit, prane Eida karburant  

Njoftim punësimi nga Coca-Cola Bottling Shqipëria

Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) është kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura ndërkombëtare si Coca-Cola, Fanta,...

Jane gjetur keta celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Mbremjen e djeshme ne afersi te limanit jane gjetur keta celsa. Nese jeni ne dijeni se dikush nga miqte tuaj i ka humbur jeni te...

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane. Ditën e sotme në Sarandë është humbur një portofol ngjyrë kafe, ku brenda...

OKAZION : Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës, Çmimi 35.000 euro

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi, kuzhinë, koridor, aneks, banjë dhe verandë, në total 80 m2 Apartamenti ndodhet në qendër të Sarandës. Cmimi 35.000 Euro Kontakt 069...