Bileta trageti Sarande - Korfuz

Home Bileta trageti Sarande - Korfuz
Traget Sarande - Korfuz. Traget Korfuz - Sarande, Bileta trageti Sarande - Korfuz - Sarande, Orare trageti Sarande - Korfuz - Sarande, saranda corfu ferry, Linja trageti Sarande - Korfuz - Sarande

NJOFTIME

Apartament 2 + 1 prane Agjensise, cmimi 35.000 euro

Shitet apartament 2 + 1 ne Sarande, ndermjet agjensise dhe policise. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar Cmimi 35.000 euro Kontakt 0692683735

Sarande, apartament 2+1, kati IV, me pamje nga deti

Sarande, apartament 2+1, kati IV, me pamje nga deti Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar. Siperfaqja 114 m2. Kati i dyte. Apartamenti ka dy dhoma gjumi,...

Sarandë: Shitet Volkswagen Sharan 2006

Sarandë: Shitet Volkswagen Sharan 2006 Kontakt 0693473920  

Shitet shtëpi në fshat të bregdetit, 29.000 euro

Shitet shtepi në fshatin Sasaj, një fshat piktoresk i bregdetit në zonën e Lukovës(mbi plazhin e Bunecit). Në hartë https://goo.gl/5nGtUy Shtëpia është 48 m2 dhe siparfaqja...

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006

Sarandë: Shitet Benz Mercedes vjano 2006. Automjeti ka bërë 261000 km Kontakt 0693473920