Butrinti merr 1 pikë në Elbasan, por e shikon veten në fund të tabelës

23/04/1616:53

Shperndaje:


butrinti 1
Megjithëse ka arritur të jetë superior në ndeshjen e sotme në Elbasan dhe ka arritur të marri një pikë, Butrinti e shikon veten në fund të tabelës së kategorisë së parë. Ndeshja Elbasani-Butrinti e luajtur ne Elbasan Arena përfundoi me rezultatit e bardhe 0-0. Pjesa e dyte ka folur me shume per ekipin e Butrintit të  Sarandës, te cilet kane qene me te rrezikshem. Por fitorja e Turbinës ndaj Dinamos ka bërë që ekipi i Butrintit të zbresi në fund të tabelës dhe tani vetëm mrekullia mund ta shpëtojë nga renia në kategorinë e dytë.13059720_1147503771948492_1876965724_n

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.