Bleu ushqime në Greqi, fillon procedimi penal për 49-vjeçarin

08/09/2210:44

Shperndaje:

Policia njofton se sga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. Z., 49 vjeç.

Procedimi penal filloi pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Policisë Kufitare, në Sarandë, iu gjet një sasi produkti ushqimor, i dyshuar i kontrabanduar në kufi me shtetin grek.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.